Kalendarz 2016

Z tygodniowym poślizgiem, ale jest :) Kalendarz na rok 2016. Tym razem przygotowany w wersji na pulpit. Zapraszam do pobierania :)

Krótka instrukcja, bo wiem, że nie dla wszystkich ustawienie tła pulpitu jest łatwą sprawą ;)

Aby skorzystać z kalendarza należy kliknąć na interesujący nas obrazek. Kiedy się otworzy klikamy „zapisz jako” i zapisujemy plik w dogodnym dla nas miejscu na dysku komputera. W tym momencie przechodzimy do miejsca z plikiem, klikamy na niego prawym przyciskiem myszy i wybieramy „Ustaw jako tło pulpitu” To wszystko :) Gdyby w naszej rozdzielczości monitora obrazek nie prezentował się tak jak tego oczekiwaliśmy, możemy to zmienić klikając prawym przyciskiem na pulpicie i wybierając „personalizuj” bądź z menu start „Panel sterowania->Wygląd i personalizacja-> Zmień tło pulpitu”

 

 

 

13 thoughts

    1. Dziękuję Bogdziu. Nie wszystkie te fotografie są moimi ulubionymi, ale priorytetem w doborze było to, aby razem stanowiły całość. Nie wiem czy wiesz, ale jedno z nich zostało zrobione w twoim ogrodzie :) A jedno u Kasi Luizy ;)

  1. O raju ale śliczny……zaraz sobie pobiorę na pulpit :-)
    Piekne fotki robisz……….ale to wiesz przecież……..choć pochwał nigdy zbyt wiele.
    Małgosia

    1. Małgosiu dzięki :) Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Widzę przecież, że wiele osób wchodzi i ogląda, ale tylko garstka podejmie ten wysiłek i zostawi słowo od siebie. Także dziękuję Ci bardzo :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *